Zámečnické práceZámečnické práce ♦ Hamex s.r.o.

Naši pracovníci v oblasti zámečnictví jsou profesionály ve svém oboru. Tradice započatá v roce 1991 spolu s kvalitními nástroji můžeme splnit téměř jakékoliv Vaše přání, co se týče ocelových konstrukcí a svařování materiálu, ale také zábradlí a plotů, které zhotovíme na míru přesně podle Vašich návrhů nebo požadavků.

Tyto služby hojně využívají soukromníci a firmy ze sousedního Německa, kam často naše výrobky dodáváme. Díky kvalitním materiálům, které jsou použity k výrobě těchto produktů Vám naše výrobky z ocele a nerezu vydrží spoustu let.

Na přání zákazníka můžeme také kromě základního provedení přidat i dekorační prvky, což ozdobnou funkci produktu poměrně zvýrazní. Naši zkušení pracovníci se teší na Vaše práni, protože plně spokojený zákazník je pro nás největší odměna.

Přístrojové vybavení

Naše firma má ve vlastnictví přístroje Cebora, Selco a Bomar těchto typů:

 • Cebora Pulse MIG 3840/T
 • Cebora Ruční plasma PC6060/T
 • Cebora Migstar 330C
 • Cebora Mig 4001 Synergic
 • Cebora TR4
 • Cebora Bravo 1202 – Montážní
 • Bomar Pásová pila
 • Selco Neomig 320
 • Autogenní souprava

Pro objemné a těžké výrobky používáme také vysokozdvižný vozík "Máňa"

Rozsah zámečnických služeb

Díky dobré vybavenosti jsme schopni krom pájení a letování také svařovat tyto materiály:

 • Železo
 • Nerez
 • Hliník

V našem depozitáři máme i nůžky na plech, které stříhají do tloušťky materiálu 4mm.

Zámečnické práce - ukázky

Poptáváte zámečnické práce?

Pokud vás oslovila naše nabídka na zámečnické práce, neváhejte nás kontaktovat. Svůj dotaz nám také můžete poslat formulářem a my se vám obratem ozveme.

Zámečnické práce realizujeme v širokém okolí naší firmy. Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jíčín, Semily ale i Praha jsou města, ve kterých jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Zaujala Vás naše nabídka? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás

Email: (*)
Neplatný vstup
Telefon: (*)
Neplatný vstup
Poptávka po:
Neplatný vstup
Zpráva
Neplatný vstup

Kontaktní informace:

Hamex s.r.o.
Revoluční 46 507 91
Stará Paka
e-mail: info@hamex.cz
tel.: +420 603 510 230
otevřeno po-pá 6-15:00h

Obrábění kovů

Obrábění kovů

Oblast obrábění je nedílnou součástí naší firmy a podle toho je také vybavena odpovídajícím zařízením. Naši zkušení zaměstnanci bravurně ovládají kromě konvenčních soustruhů také brusky různých velikostí. Díky moderním strojům ve spojení se zkušenými pracovníky si zachováváme vysoký standard našich výrobků...Zjistit více >>

Brány a vrata

Brány a vrata

Díky spolupráci s firmou Hörmann Vám můžeme nabídnout také širokou škálu vrat a bran, které se mohou bez nadsázky stát skvostem Vaší firmy nebo domu nejen po estetické, ale také po bezpečnostní stránce. Garážová vrata či brány dodáváme včetně pohonu a naši zaměstnanci Vám ochotně celý komplet zabudují a seznámí...Zjistit více >>

Zámečnické práce

Zámečnické práce

Naši pracovníci v oblasti zámečnictví jsou profesionály ve svém oboru. Tradice započatá v roce 1991 spolu s kvalitními nástroji můžeme splnit téměř jakékoliv Vaše přání, co se týče ocelových konstrukcí a svařování materiálu, ale také zábradlí a plotů, které zhotovíme na míru přesně podle Vašich návrhů nebo požadavků...Zjistit více >>