Obrábění kovůObrábění kovů ♦ Hamex s.r.o.

Oblast obrábění je nedílnou součástí naší firmy a podle toho je také vybavena odpovídajícím zařízením. Naši zkušení zaměstnanci bravurně ovládají kromě konvenčních soustruhů také brusky různých velikostí.

Soustruhy TOS SU50x1500 a TOS SU40x1500 jsou po generální opravě společně s frézkou TOS FA3U. Díky tomuto kroku Vám můžeme nabídnout přesnější a kvalitnější produkty. Naše společnost má ve svém vlastnictví také rovinné brusky a brusky na kulato.

Všechny soustruhy a frézky jsou již vybaveny zařízením na přesné odměřování os, což dále zvýší kvalitu výroby. Na těchto strojích vyrábíme kusové a malé série. Díky moderním strojům ve spojení se zkušenými pracovníky si zachováváme vysoký standard našich výrobků, což Vás jistě potěší.

Provádíme obrábění kovů od konstrukčních ocelí, až po ušlechtilé, nerez, hliník a další barevné kovy a jejich slitiny.

CNC obrábění

Naši zákazníci si často žádají přesné, ale přitom cenově dostupné výrobky a my jim rádi vycházíme vstříc. Proto naše firma vlastní CNC soustruhy a frézky, které toto přání dokonale splní.
S přibývající dobou ale rostou i nároky našich zákazníků a proto investujeme do modernizace a nákupu nového vybavení nezanedbatelnou částku, která se každým rokem zvyšuje stejně, jako naše kvalita. Starší stroje nahrazujeme za nové a novější stroje modernizujeme tak, aby splňovaly všechny požadavky Vás, zákazníků.

Vysoká kvalita, přesnost a spolehlivost CNC obrábění jsou pro nás samozřejmostí.

Strojní vybavení

Naše firma má ve vlastnictví různé soustruhy, frézy a vrtačky:

  • CNC soustruh CTX 310 ECO
  • Radiální vrtačka VR4 (2x)
  • Soustruh SUI 50
  • Nástrojařská fréza
  • Vertikální fréza
  • Obrážečka
  • Bruska nástrojů

Galerie obrábění kovů - z výroby

Galerie obrábění kovů - ukázky

Poptáváte obrábění kovů?

Pokud vás oslovila naše nabídka na obrábění kovů, neváhejte nás kontaktovat. Svůj dotaz nám také můžete poslat formulářem a my se vám obratem ozveme.

Zakázky na obrábění kovů realizujeme v širokém okolí naší firmy. Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jíčín, Semily ale i Praha jsou města, ve kterých jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Zaujala Vás naše nabídka? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás

Email: (*)
Neplatný vstup
Telefon: (*)
Neplatný vstup
Poptávka po:
Neplatný vstup
Zpráva
Neplatný vstup

Kontaktní informace:

Hamex s.r.o.
Revoluční 46 507 91
Stará Paka
e-mail: info@hamex.cz
tel.: +420 603 510 230
otevřeno po-pá 6-15:00h

Obrábění kovů

Obrábění kovů

Oblast obrábění je nedílnou součástí naší firmy a podle toho je také vybavena odpovídajícím zařízením. Naši zkušení zaměstnanci bravurně ovládají kromě konvenčních soustruhů také brusky různých velikostí. Díky moderním strojům ve spojení se zkušenými pracovníky si zachováváme vysoký standard našich výrobků...Zjistit více >>

Brány a vrata

Brány a vrata

Díky spolupráci s firmou Hörmann Vám můžeme nabídnout také širokou škálu vrat a bran, které se mohou bez nadsázky stát skvostem Vaší firmy nebo domu nejen po estetické, ale také po bezpečnostní stránce. Garážová vrata či brány dodáváme včetně pohonu a naši zaměstnanci Vám ochotně celý komplet zabudují a seznámí...Zjistit více >>

Zámečnické práce

Zámečnické práce

Naši pracovníci v oblasti zámečnictví jsou profesionály ve svém oboru. Tradice započatá v roce 1991 spolu s kvalitními nástroji můžeme splnit téměř jakékoliv Vaše přání, co se týče ocelových konstrukcí a svařování materiálu, ale také zábradlí a plotů, které zhotovíme na míru přesně podle Vašich návrhů nebo požadavků...Zjistit více >>