Hamex s.r.o.Hamex s.r.o. ♦ O nás

Vítejte na stránkách firmy HAMEX s.r.o. která je na českém trhu od roku 1991. To znamená, že již 19. rokem pro Vás vyrábíme kvalitní a cenově dostupné výrobky, jejichž precizní provedení ocenilo mnoho firem, soukromníků i obyčejných občanů nejen z České Republiky, ale také z Německa, které je po tuzemském trhu druhým největším odběratelem našich výrobků. Rostoucí obrat firmy svědčí o tom, že se k nám naši zákazníci stále vracejí, aby využili našich stálých služeb.
Našim cílem je poskytnout Vám to nejlepší, co můžeme nabídnout. Také proto stále modernizujeme, abychom byli špičkou v oblasti zámečnictví a obrábění. Provádíme také montáže bran a vrat od světoznámých značek. Doufáme, že využijete našich služeb, protože i náročný zákazník od nás odejde maximálně spokojen a to od počátečního návrhu až po představení finálního výrobku.

Certifikáty firmy Hamex s.r.o.

Naše firma Hamex s.r.o. se kromě výroby zabývá také montáží a servisní činností, které provádíme díky těmto certifikátům:

  • Oficiální prodejce produktů, provádění montáží a servisních prohlídek produktů firmy Alupra s.r.o.
  • Oficiální prodejce produktů firmy Hörmann, provádění montáží a servisu jejich výrobků
  • Poskytovatel obchodně-servisní činnosti, montáže a servistních prohlídek pro vrata a pohony od firmy Nice

Kancelář firmy Hamex s.r.o.

Poloha firmy Hamex s.r.o.

Pokud k nám míříte směrem od Jičína, Pokračujte po hlavní silnici ulicí Legií. Na kruhovém objezdu vedle centra zahněte doleva a jeďte po hlavní silnici směrem na Starou Paku. Až budete míjet značku Stará Paka, pokračujte dále ještě cca 250 metrů. Zde máte po levé straně naši firmu (viz.obr.).
Pokud přijíždítě směrem od Jilemnice, pokračujte směrem na Starou Paku. Jeďte stále po hlavní silnici. Po projetí pod železničním viaduktem je potřeba ujet přibližně 2km stále po hlavní silnici. Naše firma je za zatáčkou v mírném kopci po pravé straně (viz.obr.)

Zaujala Vás naše nabídka? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás

Email: (*)
Neplatný vstup
Telefon: (*)
Neplatný vstup
Poptávka po:
Neplatný vstup
Zpráva
Neplatný vstup

Kontaktní informace:

Hamex s.r.o.
Revoluční 46 507 91
Stará Paka
e-mail: info@hamex.cz
tel.: +420 603 510 230
otevřeno po-pá 6-15:00h

Obrábění kovů

Obrábění kovů

Oblast obrábění je nedílnou součástí naší firmy a podle toho je také vybavena odpovídajícím zařízením. Naši zkušení zaměstnanci bravurně ovládají kromě konvenčních soustruhů také brusky různých velikostí. Díky moderním strojům ve spojení se zkušenými pracovníky si zachováváme vysoký standard našich výrobků...Zjistit více >>

Brány a vrata

Brány a vrata

Díky spolupráci s firmou Hörmann Vám můžeme nabídnout také širokou škálu vrat a bran, které se mohou bez nadsázky stát skvostem Vaší firmy nebo domu nejen po estetické, ale také po bezpečnostní stránce. Garážová vrata či brány dodáváme včetně pohonu a naši zaměstnanci Vám ochotně celý komplet zabudují a seznámí...Zjistit více >>

Zámečnické práce

Zámečnické práce

Naši pracovníci v oblasti zámečnictví jsou profesionály ve svém oboru. Tradice započatá v roce 1991 spolu s kvalitními nástroji můžeme splnit téměř jakékoliv Vaše přání, co se týče ocelových konstrukcí a svařování materiálu, ale také zábradlí a plotů, které zhotovíme na míru přesně podle Vašich návrhů nebo požadavků...Zjistit více >>